Dünya çocuk giyim sektöründe, ürün ihtiyacının büyük bir bölümü İstanbul merkezli tekstil firmaları tarafından karşılanmaktadır. Kökleri çok eskiye dayanan firmamız 1990 yılında ortaklı olarak kurulmuştur

         Canpolatlar Tekstil Ltd. Şti, dünya çocuk giyim sektörünün merkezlerinden biri olan İstanbul Mercan'da neredeyse 30 yıllık bir üretici geçmişine sahiptir. Firmamız yurtdışı satış merkezli bir çalışma sistemine sahipken iç pazarda perakendeye hitap etmek üzere www.canpolatkids.com iştirakine karar vermiştir.

          Misyon olarak; son kullanıcıyı yani çocuklarımızı her çağında rahat ettirmek için kaliteli kumaşlardan üretilmiş seçkin tekstil firmalarının ürünlerini, neredeyse toptan fiyatına müşteriye ulaştırmayı hedeflemiştir. Firmamız çok uygun fiyatlarının yanında ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermemeyi, müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine vizyon olarak belirlemiştir.

          30 yıllık Tekstil giyim sektörü tecrübesiyle Canpolatlar Tekstil,  İstanbul'da kurularak tüm Türkiye'ye hizmet vermek için yoluna emin adımlarla devam etmektedir.